KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10357809
*
nr 1035 7809
Akvarell
Oidentifierad Konstnär, Rokokomotiv, 35x68
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 19:34:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/5 17:20:58
1
300 kr
2/5 19:10:49
2
700 kr
2/5 19:16:59
1
600 kr
2/5 19:16:59
2
700 kr (Budbetjänt)
2/5 19:17:31
1
800 kr
2/5 19:18:44
2
Vinnande bud
2/5 19:19:40
1
1.000 kr
2/5 19:19:40
2
1.100 kr (Budbetjänt)
2/5 19:23:30
1
1.200 kr
2/5 19:23:30
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller rokokomotiv vattenfärg
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol, mm; 69x4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
7420 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition, Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:31
-
7425 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition. Akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:39
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:57
-
9094 Akvareller
2 st, orientaliska, 48x30 cm, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:22
-
9099 Bildrulle
Akvarell/Tusch, blomstermotiv med fjärilar, 74x158 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1035 7809
Akvarell
Oidentifierad Konstnär, Rokokomotiv, 35x68
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/5 17:20:58 | 1 | 300 kr |
2/5 19:10:49 | 2 | 700 kr |
2/5 19:16:59 | 1 | 600 kr |
2/5 19:16:59 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
2/5 19:17:31 | 1 | 800 kr |
2/5 19:18:44 | 2 | Vinnande bud |
2/5 19:19:40 | 1 | 1.000 kr |
2/5 19:19:40 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
2/5 19:23:30 | 1 | 1.200 kr |
2/5 19:23:30 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller rokokomotiv vattenfärg
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol, mm; 69x4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
7420 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition, Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:31 -
7425 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition. Akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:39
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:57 -
9094 Akvareller
2 st, orientaliska, 48x30 cm, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:22 -
9099 Bildrulle
Akvarell/Tusch, blomstermotiv med fjärilar, 74x158 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07